Budowa Drewnianych Ośrodków Letniskowych

Drewniane ośrodki wypoczynkowe – wypoczynek w bliskości natury

Badania przeprowadzone w 2021 roku pokazują nam, że domki drewniane są najczęściej wybieranym miejscem do wypoczynku przez Polaków. Cenią oni sobie ich prywatność, architekturę oraz niesamowity klimat – każdy kto chociaż raz był w drewnianym domu, z pewnością go poczuł. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne, eleganckie i funkcjonalne domki drewniane, które z pewnością przyciągną gości. Ich minimalistyczne designy, przestronne wnętrza i ergonomiczne układy to jedne z wielu zalet, które na pewno zaimponują klientom. Może zdecydujesz się na skandynawski projekt CHABER, a może bardziej przyciągnie Cię klasyczny i prosty projekt PUSTYNNIK B? Tworzymy ośrodki wypoczynkowe drewniane, które zapraszają do wnętrza swoim ciepłym, przytulnym i nowoczesnym wyglądem.

Co sprawia, że nasze konstrukcje są tak wyjątkowe? 

Przede wszystkim nasze domki są wykonane z ekologicznego, certyfikowanego drewna pierwszej klasy, co oznacza, że będą służyły w idealnym stanie przez dekady i idealnie wpasują się w polski klimat, zarówno w górach, jak i nad morzem. Wykorzystujemy wyłącznie solidne drewno iglaste.

Szeroki wybór spełniający wymagania każdego klienta

Nasze projekty łączą w sobie elementy skandynawskie, nowoczesne i klasyczne, co sprawia, że pozostają modne i eleganckie przez lata. Posiadamy do wyboru różne grubości balików, dzięki czemu możemy zapewnić doskonałą izolację cieplną i akustyczną w wykonanych domkach drewnianych. Największym zainteresowaniem cieszą się drewniane ośrodki letniskowe z domków o powierzchni do 70m2.

Budowa domków letniskowych – inwestycja w przyszłość

We wszystkich naszych projektach dbamy, aby układ sypialni, łazienki i kuchni był odpowiednio zaprojektowany. Dzięki temu inwestycja w domki letniskowe i ich utrzymanie wcale nie musi być kosztowna. Oferujemy rozwiązania, które pozwolą na oszczędzanie, a jednocześnie zapewnią wygodę i komfort pobytu dla gości.

Drewniane ośrodki letniskowe – zamówienie

Jesteś zainteresowany zakupem? Możesz do nas przyjechać, przeprowadzić konsultacje z naszymi specjalistami, zapoznać się z całą naszą ofertą, a następnie podpisać umowę zakupu. Jeśli masz daleko do siedziby naszej firmy, nic się nie martw – wystarczy napisać bądź zadzwonić i ustalimy wszystkie szczegóły. Przy większych ilościach oferujemy atrakcyjne rabaty.

Domki letniskowe budowa to temat stający się coraz bardziej popularny. Jako polski producent domów z drewna gwarantujemy wysokiej jakości materiały, a także najwyższej jakości montaż wykonywany przez naszych wykwalifikowanych pracowników. Budowa domków letniskowych jest możliwa na terenie całej Polski. Na życzenie klienta możemy wprowadzić modyfikacje w projektach, przygotować wylewkę pod konstrukcje, a także przekazać kontakt do bazy instalatorów zapewniając kompleksową usługę.