Domy z bali – projekty dopasowane do twoich potrzeb i możliwości

W naszej ofercie możesz znaleźć zarówno dom z bala nowoczesny, jak i klasyczny, dom z bali 70m2, jak i domy z bali do 100m2. Warto zerknąć również na naszą Rezydencję o powierzchni aż 365m2. Bez względu na to czy marzy Ci się mały dom z bali, czy większy znajdziemy dla Ciebie idealną konstrukcję! Gotowe domy z bali w różnych stylach gwarantują, że znajdziesz u nas coś dla siebie!  Jednym z naszych bestsellerów jest klasyczny dom Sylwia. Na parterze znajdują się dwa zamknięte pomieszczenia oraz duży salon z wyjściem na zadaszony taras. Dodatkowo antresola sięgająca dwóch pięter umożliwia zaaranżowanie na niej dodatkowej sypialni.

Drewniane domy z bali to postawienie na lepszą jakość życia

Jeśli marzysz o wyjątkowym, klimatycznym i uroczym domu, to gorąco polecamy gotowe domy z bali całoroczne.  Nasze domy to gwarancja wysokiej jakości i niezawodności na lata! Są one doskonale przystosowane do różnych warunków klimatycznych i z pewnością spełnią marzenia o spokojnym, zacisznym i eleganckim domu.

Zastosowanie trwałej, grubej i zdrowej konstrukcji drewnianej pozwala na utrzymanie doskonałego stanu domu z bala przez wiele lat. Dodatkowo, stosujemy innowacyjne technologie, zapewniając stabilną konstrukcję i doskonałą izolację termiczną i akustyczną.

Oferujemy domy drewniane z bala klejonego, które są sklejone i sprasowane pod ciśnieniem, tworząc trwałe belki o właściwej grubości i zapewniające nienaganny wygląd. W zależności od potrzeb, oferujemy domy z bali drewnianych o grubości 135 mm (standard), 180 mm oraz 240 mm.

Drewniane domy z bali – dlaczego warto?

W klasycznym domu z bali wszystkie oszczędności ciepła zapewnia tylko drewno – taki budynek jest więcej niż ciepły – oznacza to niższe rachunki nawet o 30%. Domy takie są zdrowe i ekologiczne, a wewnątrz nich panuje przyjazny mikroklimat. Budynki te co prawda są droższe od klasycznego domu z drewna, ponieważ do ich budowy wykorzystywany jest bal klejony, który posiada wyższe parametry. Ponadto wykonanie takiego domu jest niezwykle pracochłonne, wymaga dużej wiedzy oraz precyzji – tylko wyspecjalizowane ekipy montażowe mogą podjąć się takiego zadania.