logo

Zapraszamy do obejrzenia

eskpozycyjnego domku

Pod adresem:
ul. Dąbrowskiego 281, 60-406 Poznań

oddziel

Dofinansowanie

Domki Ogrodowe

Każdy kto choć raz przekonał się jak praktycznym i wygodnym rozwiązaniem jest posiadanie domku ogrodowego już nigdy z niego nie zrezygnuje. W okresie letnim na naszym ogrodzie czy na działce wykonujemy szereg prac porządkowych i ogrodniczych. Inwestycja w domek ogrodowy sprawi, że pod ręką będziemy mieli wszystkie akcesoria ogrodowe, narzędzia, a także nawozy, impregnaty i środki ochrony roślin.

Ponadto możemy w nim trzymać grill, sprzęt rekreacyjno sportowy i wiele innych przydatnych na działce rzeczy. Domek ogrodowy świetnie sprawdzi się też jako drewutnia. Zapewni ochronę przed deszczem i bezpieczeństwo wszystkiego co w nim zostawimy. Szeroki przekrój modeli w naszej ofercie sprawia, że domki ogrodowe będą spełniać nie tylko funkcje praktyczne, ale i zdobiące nasz ogród.

Domek ogrodowy dla dzieci - SZAFRAN

Domek ogrodowy dla dzieci. Stanowi doskonałe uzupełnienie rekreacyjnej części ogrodu. Solidna konstrukcja i wykonanie na poziomie domów drewnianych letnikoswych naszej produkcji zapewni wieloletnią bezpieczną eksploatację tego malego domku drewnianego do zabaw dzieci w ogrodzie.

Czytaj więcej

Domek drewniany dla dzieci - SZCZAW

Domek drewniany dla dzieci. Stanowi doskonałe uzupełnienie rekreacyjnej części ogrodu. Solidna drewniana konstrukcja i wykonanie na poziomie domów drewnianych letnikoswych naszej produkcji zapewni wieloletnią bezpieczną eksploatację w każdym ogrodzie.

Czytaj więcej

Drewniane domki ogrodowe dla dzieci - STORCZYK

Polecamy wysokiej jakości drewniane domki ogrodowe dla dzieci. Stanowią one doskonałe uzupełnienie rekreacyjnej części ogrodu. Mocna drewniana konstrukcja oraz dobre wykonanie tego typu domków drewnianych zapewnią nam długoletnią eksploatację domku dla dzieci.

Czytaj więcej

Drewniany pawilon handlowy - CYKORIA 3x3 7,5m2

Zamykany pawilon handlowy o atrakcyjnym wyglądzie przyciągnie uwagę Klientów i zwiększy sprzedaż. Wykonany z litego drewna wysokiej jakości.

Czytaj więcej

Drewniana altana ogrodowa - BLUSZCZYK 5,13 x 3,5

Wykonana z litego drewna altana ogrodowa może stanowić centralny punkt ogrodu i sposób na zwiększenie czasu spędzanego na świeżym powietrzu nawet w trakcie deszczu.

Czytaj więcej

Drewniana altana ogrodowa - BEZ 4x4m

Wykonana z litego drewna altana ogrodowa może stanowić centralny punkt ogrodu i sposób na zwiększenie czasu spędzanego na świeżym powietrzu nawet w trakcie deszczu.

Czytaj więcej

Altanka ogrodowa - MINI

Czytaj więcej

Altanka ogrodowa - MAXI

Czytaj więcej