Domki Grillowe

Własna działka to nie tylko przestrzeń ozdobna, przeznaczona do prac ogrodniczych, ale przede wszystkim rekreacyjna! To miejsce, w którym rewelacyjnie można spędzić czas w gronie najbliższych. W związku z tym, w swojej ofercie postanowiliśmy umieścić szereg projektów drewnianych domków grillowych.

Domki grillowe cechują się wyjątkowym, estetycznym wyglądem, jak również niesamowitą funkcjonalnością i solidnością. Niewątpliwą zaletą tego typu obiektów jest możliwosć cieszenia się spotkaniami przy grillu przez cały rok, bez względu na warunki pogodowe!

Przekonaj się sam, jak wiele radości może dać Tobie i Twojej rodzinie domek grillowy z drewna.

Domek grillowy 16,5m2 + dobudówka 2,9m2

Domek grillowy to rozwiązanie idealne dla osób szukających ciekawego sposobu na spędzanie czasu wolnego.

Obiekt oferuje dwa pomieszczenia - jedno z nich wyposażone jest m.in. w palenisko grillowe i ławeczki, natomiast drugie można przeznaczyć na szatnię dla gości lub schowek.

Całość wykonana jest z wysokiej jakości surowca, dzięki temu mamy pewność, że nasze domki są trwałe i będą służyć długie lata.

CENA KUP teraz: 25 099 zł

 

Czytaj więcej

Domek grillowy 16,5m2

Nasz domek grillowy to produkt, który nie tylko doskonale spełni swoją funkcję, ale rónież będzie stanowił ozdobę ogrodu. To idealne rozwiązanie dla osób szukających ciekawego sposobu na spędzanie czasu wolnego.

Obiekt oferuje możliwość relaksu dużej liczby osób. Wyposazony został m.in. w palenisko grillowe oraz ławeczki.

Całość wykonana z wysokiej jakości drewna świerku syberyjskiego.

 

CENA KUP teraz: 20 299 zł

 

Czytaj więcej

Domek grillowy 9,2m2 + dobudówka 2,9m2

Domek grillowy to rewelacyjne rozwiązanie do ogrodu i na działkę za miastem.

Oferuje dwa pomieszczenia - jedno zosatło wyposażone w palenisko grillowe oraz ławeczki, natomiast drugie mozna przeznaczyć na przykład na schowek lub szatnię dla gości.

Całość wykonana jest z solidnego drewna świerkowego. Korzystając z surowców wysokiej jakości mamy gwarancję, że nasze produkty są trwałe i bedą służyć długie lata.

CENA KUP teraz: 19 299 zł

 

Czytaj więcej

Domek grillowy 14,9m2

Nasz domek grillowy to coś dla osób kochających spotkania towarzyskie i rodzinne.

Dzięki naszym produktom, grillowanie będzie możlwe nie tylko w ciepłe, słoneczne dni i z pewnością dostarczy Państwu mnóstwo przyjemności w gronie najbliższych.

Całość wykonana jest z wysokiej jakości drewna świerkowego, dzięki czemu mamy gwarancję, że nasze obiekty są trwałe i będą służyć długie lata.

 

 

 

CENA KUP teraz: 19 199 zł

 

Czytaj więcej

Domek grillowy 9,2m2

Domek grillowy to świetne rozwiązanie dla osób szukających przyjemnego sposobu spędzania czasu wolnego w gronie przyjaciół i rodziny.

Jest fantastycznym rozwiązaniem dla wszytskich miłośników grillowania! Dzięki niemu, imprezy nie będą musiały się ograniczać jedynie do kliku ciepłych tygodni.

Domek wykonany jest z wysokiej jakości surowców, dzięki czemu możemy z całą pewnością zagwarantować, że nasze konstrukcje są solidne i będą służyć Państwu długie lata!

CENA KUP teraz: 14 799 zł

Czytaj więcej

Domek grillowy 6,9m2

Domek grillowy to nie tylko ozdoba każdego ogrodu, ale również doskonała okazja do spędzania czasu wolnego z najbliższymi i urządzania przyjeć dla znajomych. 

Wnętrze obiektu oferuje 6,9m2 powierzchni użytkowej, na której mieści się: platforma do grillowania, regulowany komin oraz ławki z poduszkami.

Całość wykonana jest z wysokiej jakości drewna. Korzystając z najlepszych surowców mamy pewność, że nasze domki są solidne i będa służyły długie lata.

 

 

 

 

CENA KUP teraz: 14 399 zł

Czytaj więcej

Domek grillowy 16,5m2 + sauna 4,2m2

Domek grillowy to nasza kolejna propozycja na miejsce do świetnej zabawy z rodziną i przyjaciółmi. 

Ten model jest tym bardziej wart uwagi, gdyż podzielony został na dwa pomieszczenia: komfortowy, przestronny salon z platformą do grillowania i ławeczkami oraz saunę.

Domek jest niezwykle funkcjonalny, stanowi idealną przestrzeń do relaksu i efektownie prezentuje się w otoczeniu ogrodowej zieleni.

CENA KUP teraz: 26 899 zł

Czytaj więcej

Domek grillowy 9,2m2 + sauna 4,3m2

Domek grillowy to rewelacyjne rozwiązanie do ogrodu, na działkę za miastem i do ośrodka rekreacyjnego. Połączenie części do grillowania oraz sauny sprawia, że domek staje się niebywle atrakcyjnym miejscem relaksu, regeneracji i spotkań z najbliższymi. 

Dzięki najwyższej jakości surowcom i precyzyjnym metodom produkcji, możemy zagwarantować Państwu, że nasze produkty są solidne i wytrzymałe.

CENA KUP teraz: 21 299 zł

 

Czytaj więcej

SKÓRA RENIFERA - akcesoria

Skróra renifera to element, który sprawi że wnętrze Twojej altany nabierze niesamowitego klimatu!

CENA KUP teraz: 479 zł

Czytaj więcej
© Copyright 2017 DomkiBanie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: a-creative.pl